Épületgépész - Projektvezető

ÉPÜLETGÉPÉSZ - PROJEKVEZETŐ/SZERELÉSVEZETŐ

Feladatok:

  • Klasszikus gépész kivitelezéssel kapcsolatos projektvezetői és/vagy szerelésvezetői feladatok ellátása, amely magában foglalja a megnyert projektek kivitelezését az átadásig többek közt:
  • kivitelezéssel kapcsolatos műszaki, beszerzési, - pénzügyi és szervezési feladatok) koordinálása
  • szerződéskötés és kontrolling támogatása, előkészítése

Elvárásunk:

Minimum technikusi de inkább felsőfokú szakirányú végzettség (ÉPÜLETGÉPÉSZ), de előnyös lehet a villamos/energetikus végzettség is számunkra.

  • legalább technikusi végzettség, épületgépész vagy általános gépész szakirányon, villamos szakág esetében releváns végzettség (energetikus előnyt jelent!)
  • jó német nyelvtudás
  • alapvető épületgépészeti rendszerek ismerete
  • irodai szoftverek ismerete (word, excel, stb.)
  • költségvetés készítő programok ismerete (terc, könyvkalc stb.)
  • több éves szakmai tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves gyakorlat
  • MS Office alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete (Excel magas szinten)
  • kiváló kommunikációs készség
  • lelkiismeretes, precíz, határidők betartására képes személyiség
  • teljesítményorientált szemlélet
  • épületgépészeti rendszerek kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • szakmai német nyelv ismerete
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Amit mi ajánlunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil cégháttér
  • szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz elküldésével lehet a következő e-mail címen lehet: karrier@sivagroup.hu